Granule pro psy Naturea GF dog Light & Senior - All breeds 100g

Granule pro psy Naturea Grain Free vhodné pro psy seniory a psy s nadváhou. Tato značka přísně dodržuje koncept přirozené vhodnosti, a proto vyrábíme krmiva na základě toho, co váš chlupatý kamarád opravdu potřebuje. Hlavními složkami krmiv Naturea Grain Free jsou maso nebo ryby, doplněné o sladké brambory, ovoce, zeleninu, aromatické byliny a mořské řasy a mají vždy nízký obsah sacharidů.

29 Kč včetně DPH
Momentálně není skladem

PODROBNÝ POPIS: Granule pro psy Naturea GF dog Light & Senior - All breeds 100g

Naturea Grain Free u granulí pro psy přísně dodržuje koncept přirozené vhodnosti, a proto vyrábíme krmiva na základě toho, co váš chlupatý kamarád opravdu potřebuje. Hlavními složkami krmiv Naturea Grain Free jsou maso nebo ryby, doplněné o sladké brambory, ovoce, zeleninu, aromatické byliny a mořské řasy a mají vždy nízký obsah sacharidů. Tato krmiva jsou vyvinuta s ohledem na biologii psů a koček, místo na obchodní a výrobní zájmy. Váš pes je masožravec, a proto by neměl být krmen obilovinami. 

Granule pro psy seniory a psy s nadváhou

Pokud je váha vašeho psa vyšší než doporučená nebo má více než 7 let, doporučujeme krmivo Naturea Light & Senior. Naturea Light & Senior se řídí konceptem přirozené vhodnosti, a proto je bez obilovin, má nízký obsah sacharidů a je vyrobeno z přísad schválených pro lidskou spotřebu, z nichž 53 % je živočišného původu, konkrétně z kuřete. Součástí krmiva jsou i sladké brambory, lososový olej, vejce, ovoce, zelenina, aromatické bylinky a mořské řasy. Naturea Light & Senior obsahuje vysoké množství glukosaminu, chondroitinu a MSM pro zdravé klouby a pohyblivost vašeho psa.

 

 

Složení těchto granulí pro psy :

Kuře 49 % (zahrnuje 35 % kuřecí moučky a 14 % čerstvého vykostěného kuřete), sladké brambory 35 %, vojtěška, lněná semena, kuřecí tuk, kuřecí šťáva, minerály, vitaminy, sušená vejce, lososový olej, glukosamin (min. 800 mg/kg), methylsulfonylmethan (min. 800 mg/kg), chondroitin sulfát (min. 550 mg/kg), fruktooligosacharidy, jablko, mrkev, rajče, špenát, psyllium, šípek, heřmánek, kořen lopuchu, máta peprná, měsíček lékařský, mořské řasy, brusinky, pampeliška, anýz, pískavice řecké seno, výtažek z Yucca schidigera, tymián, majoránka, oregano, petržel, šalvěj.

 

 

 

Analytické složky:

Hrubá bílkovina: 30%, hrubý tuk: 12%, hrubá vláknina: 4%, vlhkost: 8.5%, sacharidy: 37%, hrubý popel: 8.5%, metabolizovatelná energie: 337 kCal/100g, vápník: 1.22%, fosfor: 1.03%

 

Přísady živočišného původu:

Kuřecí moučka (s nízkým obsahem popela): 34,78%, čerstvé vykostěné kuře: 13,67%, kuřecí šťáva: 1,71%, kuřecí tuk: 1,71%, sušená vejce: 0,43%, lososový olej: 0,43%