Protištěkací budka GoodLife DogSilencer MAX

Ultrazvuková protištěkací budka DogSilencer MAX disponuje nejvyšším dosahem - až 100 metrů a o 40% silnějším zvukem, než předchůdce DogSilencer. Protištěkací budka sama detekuje štěkání na vzdálenost cca 40 metrů.

4 391 Kč včetně DPH
Skladem > 5 ks

PODROBNÝ POPIS: Protištěkací budka GoodLife DogSilencer MAX

Novinka: Nové barevné kryty!

Ultrazvuková protištěkací budka DogSilencer MAX disponuje nejvyšším dosahem - až 100 metrů a o 40% silnějším zvukem, než předchůdce DogSilencer. Tato protištěkací budka detekuje štěkání na vzdálenost cca 40 metrů. Pro případy, kdy se pes nachází v rozmezí 40 - 100 metrů je obsahem balení i dálkový vysílač (dosah 40 metrů), kterým můžete zařízení ručně aktivovat. 

Výrobcem je Americká společnost GoodLife inc.

Základní vlastnosti

  • Pro omezení nežádoucího štěkání používá ultrazvuk.
  • Detekuje štěkání až do 40 metrů pomocí vnitřního mikrofonu.
  • Omezuje štěkaní až na vzdálenost 100 metrů!
  • Lze ovládat přiloženou vysílačkou s dosahem 30 metrů
  • Odolné a v provedení proti povětrnostním vlivům pro venkovní použití (chránit před silným deštěm).

 

Jestliže se ptáte, kdy už se snad v noci pořádně vyspíte, užijete si klidné odpoledne nebo kdy se na sebe budete se svým sousedem moci opět usmívat, je pravděpodobně čas pomýšlet na něco, co přiměje Vašeho nebo sousedova psa zmlknout. Tím "něčím" je ultrazvukové zařízení "poslední pomoci" pro umlčení vlastního nebo sousedova uštěkaného psa - protištěkací budka. 

Je skutečností, že psi štěkají. Dělají to když jsou vzrušeni nebo když cítí nebezpečí. Někteří když se nudí - nebo hůře, jen tak bez důvodu. V těchto případech chcete naučit svého nebo sousedova psa, že štěkání není vždy vhodné. Protštěkací budka je důmyslné elektronické zařízení s nejdelším dosahem na trhu, které monitoruje štěkání psa a automaticky mu dává vědět, kdy má být zticha. Disponuje také ručním ovládáním., takže si protištěkací budku můžete aktivovat i sami. Tím pomůže odstranit napětí, které přílišné štěkání může vnést do Vašeho vztahu s jinak perfektním čtyřnohým kamarádem (případně s Vaším jinak dobrým sousedem).

Jste majitelem chronického štěkače - nebo sousedem takového? Když Váš pes - nebo pes Vašeho souseda - zaštěká, uslyší bezpečný, velmi vysoký tón (neslyšitelný pro většinu lidí), který jej přiměje ukončit svůj otravný zlozvyk.

Milujte opět svého souseda poté, co přimějete jeho psa, aby přestal štěkat!

Zařízení je určeno pro venkovní použití, je voděodolné i větru odolné, nepoužívejte jej doma! V případě velmi silného deště a podobně nepříznivých povětrnostních podmínek je vhodné zařízení uschovat.

V balení protištěkací budky je také adaptér na nabíjení. K budce je možné dokoupit také speciální držák na strom.