Naturea GF dog Regional - Adult all breeds 100g

Granule pro psy Naturea Grain Free přísně dodržuje koncept přirozené vhodnosti, a proto vyrábíme krmiva na základě toho, co váš chlupatý kamarád opravdu potřebuje. Hlavními složkami krmiv Naturea Grain Free jsou maso nebo ryby, doplněné o sladké brambory, ovoce, zeleninu, aromatické byliny a mořské řasy a mají vždy nízký obsah sacharidů.

29 Kč včetně DPH
Momentálně není skladem

PODROBNÝ POPIS: Naturea GF dog Regional - Adult all breeds 100g

Naturea Grain Free u granulí pro psy přísně dodržuje koncept přirozené vhodnosti, a proto vyrábíme krmiva na základě toho, co váš chlupatý kamarád opravdu potřebuje. Hlavními složkami krmiv Naturea Grain Free jsou maso nebo ryby, doplněné o sladké brambory, ovoce, zeleninu, aromatické byliny a mořské řasy a mají vždy nízký obsah sacharidů. Tato krmiva jsou vyvinuta s ohledem na biologii psů a koček, místo na obchodní a výrobní zájmy. Váš pes je masožravec, a proto by neměl být krmen obilovinami.

Naturea Regional se u granulí pro psy řídí konceptem přirozené vhodnosti, aby vyhověl výživovým požadavkům dospělých psů všech plemen a velikostí. Krmivo Naturea Regional bylo vyvinuto veterináři a odborníky na výživu, je bez obilovin a obsahuje přibližně 62 % přísad živočišného původu doplněné o sladké brambory, lososový olej, vejce, ovoce, zeleninu a mořské řasy. Naturea Regional obsahuje vysoké množství glukosaminu, chondroitinu a MSM pro zdravé klouby a pohyblivost vašeho psa.

 

 

Složení těchto granulí pro psy :

Kuře 51 % (zahrnuje 38 % kuřecí moučky a 13 % čerstvého vykostěného kuřete), sladké brambory 27 %, kuřecí tuk, vojtěška, lněná semena, kuřecí šťáva, lososový olej, minerály, vitaminy, sušená vejce, glukosamin (min. 800 mg/kg), methylsulfonylmethan (min. 800 mg/kg), chondroitin sulfát (min. 550 mg/kg), fruktooligosacharidy, jablko, mrkev, rajče, špenát, psyllium, šípek, heřmánek, kořen lopuchu, máta peprná, měsíček lékařský, mořské řasy, brusinky, pampeliška, anýz, pískavice řecké seno, výtažek z Yucca schidigera, tymián, majoránka, oregano, petržel, šalvěj.

 

 

 

Analytické složky:

Hrubá bílkovina: 31.5%, hrubý tuk: 19%, hrubá vláknina: 3.5%, vlhkost: 8.5%, sacharidy: 29%, hrubý popel: 8.5%, metabolizovatelná energie: 373 kCal/100g, vápník: 1.33%, fosfor: 1.09%

 

Přísady živočišného původu:

Kuřecí moučka (s nízkým obsahem popela): 37,92%, čerstvé vykostěné kuře: 13,08%, kuřecí tuk: 6,54%, kuřecí šťáva: 2,74%, lososový olej: 0,87%, sušená vejce: 0,44%