IFetch Frenzy gravitační vrhač míčků

Tak tenhle automatický vrhač míčků pro psy je naprosto geniální! Zabaví vašeho psa na libovolně dlouhou dobu. Odpal míčku s naprosto tichým chodem je řízený gravitací, proto tato interaktivní hračka pro psy nevyžaduje síťové napájení ani baterky. Chytrá zábava pro psy využívá 3 náhodné směry pro vykutálení míčku, a tím bystří smysly psa. IFetch udrží vašeho pejska ve zdravé kondici!

1 991 Kč včetně DPH
Skladem > 5 ks

PODROBNÝ POPIS: IFetch Frenzy gravitační vrhač míčků

Tenhle gravitační vrhač míčků zabaví vašeho psa na libovolně dlouhou dobu, respektive na tak dlouho, jak dlouho ho to bude bavit. Odpal míčku s naprosto tichým chodem je řízený gravitací, proto tato interaktivní hračka pro psy nevyžaduje být připojená do zásuvky ani mít baterky. Chytrá zábava s vrhačem míčků vás nepotřebuje, nemusíte pejskovi míček házet, a navíc bystří jeho smysly. Tenhle automatický vrhač míčků pro psa totiž využívá 3 náhodné směry pro vykutálení míčku, takže se nikdy nezačne nudit ani předvídat, kam míček poletí. IFetch udrží vašeho pejska ve zdravé kondici, zabaví ho a dokonale ho unaví. 

 

Je to skutečně snadné! Párkrát mu to vysvětlíte, ukážete mu, jak auomatický vrhač míčů funguje a po troše tréninku umístí váš chlupáč sám míček vždy do otvoru v horní části automatické hračky. Co však z iFetch dělá "tak trochu jiný vrhač míčků pro psy" je princip náhody. Míček vložíte vy nebo váš čtyřnohý parťák do žlábku, odkud míček padá do komory v podstavci, aby se náhodně vykutálel jedním ze tří možných otvorů. Interaktivní aportovací hračka iFetch nenechá pejska u hry jen tak zahálet. Zbystří jeho smysly a zabaví ho klidně na dlouhé hodiny! 

Interaktivní hračka se širokým žlabem a stabilní vyváženou konstrukcí umožní pejskovi pohodlné umístění míčku. Z odolného plastu je iFetch vhodný k dlouhodobému užívání. Mechanický princip této interaktivní hračky bez využití elektroniky zaručí naprosto tichý chod a vyhovuje skvěle i bojácným psům. Vrhač míčků od iFetch není jako ostatní, nehlučí, neruší vašeho psíka a neděsí ho. Je to prostě jenom perfektní hračka a parťák v jednom. 

Navíc iFetch díky kvalitnímu zpracování a bez potřeby napájení vezmete pohodlně kamkoliv s sebou. Váš chlupáč si tak bez problémů vyhraje uvnitř, ale i venku. Varianta iFetch Frenzy díky gravitačnímu principu kutálení míčků vyhovuje i menším či choulostivějším prostorám.

Cvičení bude s iFetch hračkou!

Naučit pejska aportovat samostatně bude od teď doslova hračkou. Cvičte s pejskem vždy pouze 10 minut nejlépe 3x denně. Připravte si aportovací hračku iFetch a trénujte v jeho blízkosti. Pejskovi nejprve kutálejte či házejte míček jen tak na zemi, v menší vzdálenosti. Jestliže míček uchopí a zamíří k vám, odměňte ho hned pamlskem a pochvalte. Až bude hru zvládat, ukažte pejskovi, že široký žlábek je správným místem pro vložení míčku. Jakmile se vrátí s míčkem k vám, naznačte mu dlaní kam vložit míčekAž pejsek bude žlábek zkoumat, odměňte ho pamlskem a pochvalte ho. Jakmile se to naučí, zvládne si automatcký vrhač míčků ovládat sám a bude si moct hrát klidně dlouhé hodiny.

Balení obsahuje kromě interaktivní hračky (automatického vrhače míčků pro psy) také 3 ks mini tenisových míčků. Na tvrdé podlaze se míček dokutálí na vzdálenost kolem 2 m - 3,5m. Odnímatelný podstavec je navržen pro pohodlné uložení míčků. Díky tomu je zařízení nejen skladné, ale také předejdete ztrátě míčků.

Užijte si společnou či samostatnou zábavu, kterou si váš mazel jistě zaslouží! Vrhač míčků poskytuje skvělou interaktivní hračku vašim pejskům a podporuje jejich bystrou mysl i zdravou tělesnou kondici!