Granule

V naší nabídce najdete ty nejlepší granule pro psy i kočky každého věku i velikosti. Granule si můžete vybírat podle složení, zdravotního stavu nebo váhy vašeho psa či kočky. Pokud svému mazlíčkovi nechcete každý den vařit, je potřeba mu vybrat granule tak, aby obsahovaly všechny potřebné živiny ...

Granule pro kočkyGranule pro psyGranule pro velká a obří plemena psůGranule pro velká a obří plemena psůGranule pro střední plemena psůGranule pro malá a trpasličí plemena psůGranule pro psy seniory Granule pro dospělé psy Granule pro dospělé psy Granule pro psy se speciálními potřebami Granule pro kastrované kočky Granule pro kastrované kočky Granule pro koťata Granule pro březí a kojící kočky Granule pro štěňata a kojící feny

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar for Adult 1,5kg

Holistické vysoce kvalitní krmivo z jehněčího a divočáka bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen.

Dostupné za 2 dny 229 Kč

Carnilove Dog Duck & Pheasant for Adult 1,5kg

Holistické vysoce kvalitní krmivo z kachního a bažantího masa bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen.

Dostupné za 2 dny 240 Kč

Carnilove Dog Salmon & Turkey for Large Breed Adult 1,5kg

Superprémiové krmivo Salmon & Turkey for Large Breed Adult bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy velkých plemen nad 25kg.

Dostupné za 2 dny 249 Kč

Carnilove Dog Salmon for Adult 1,5kg

Superprémiové krmivo Carnilove Salmon s masem z lososa bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen.

Dostupné za 2 dny 249 Kč

Carnilove Dog Reindeer for Adult 1,5kg

Superprémiové krmivo Brit Carnilove se sobím masem bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen.

Dostupné za 2 dny 260 Kč

Carnilove Dog Salmon & Turkey for Puppies 1,5kg

Superprémiové krmivo Carnilove Salmon & Turkey Puppies je kompletní krmivo bez obilovin a bez brambor určené pro štěňata všech plemen (1-12...

Dostupné za 2 dny 260 Kč

Carnilove Dog Duck & Pheasant for Adult 12kg

Holistické vysoce kvalitní krmivo z kachního a bažantího masa bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen.

Dostupné za 2 dny 1 599 Kč

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar for Adult 12kg

Holistické vysoce kvalitní krmivo z jehněčího a divočáka bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen.

Dostupné za 2 dny 1 599 Kč

Carnilove Dog Salmon for Adult 12kg

Superprémiové krmivo Carnilove Salmon s masem z lososa bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen.

Dostupné za 2 dny 1 699 Kč

Carnilove Dog Reindeer for Adult 12kg

Superprémiové krmivo Brit Carnilove se sobím masem bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen.

Dostupné za 2 dny 1 699 Kč

Pawbo Munch multifunkční dávkovač na pamlsky

Multifunkční dávkovač je plný nejen pamlsků, ale i zábavy! Vaše nehlídané mazlíčky nenechá zahálet. Pawbo mění dávkovač na...

Dostupné za 14 dnů 4 991 Kč

Jak vybrat ty nejlepší granule pro psy nebo kočky?

Suché krmivo pro psy představuje v současné době nejobvyklejší způsob krmení mazlíčků. Je to praktické - granule se snadno skladují, vydrží dlouho, je jasné jejich dávkování a jejich příprava nezabere žádný čas. Pokud svému mazlíčkovi nechcete každý den vařit, je potřeba mu vybrat ty nejlepší granule tak, aby obsahovaly všechny potřebné živiny. Jak na to?

Granule pro kočky

Nejlepší krmivo pro koťata, dospělé kočky i kočky seniorní vás nutně nemusí zruinovat, stačí si jen pečlivě pročíst složení konkrétních granulí a vybrat ty nejkvalitnější s ohledem na věk a zdraví vašeho mazlíčka. Kočka je masožravec a zároveň jedním z nejvybíravějších zvířat vůbec, není proto snadné je krmivem nadchnout.

Energie ze sacharidů by měla tvořit maximálně 10 procent! 

U granulí pro kočky a obecně u jakéhokoli krmiva pro kočky si dávejte pozor na obsah sacharidů. Jejich nadbytek může způsobit vážná onemocnění, jako například cukrovku. U koček je dobré vybírat spíše bezobilná krmiva, anebo si v krmivech pro kočky hlídat obsah sacharidů. Kočky jsou od přírody masožravci a také přirozené méně pijí, je proto dobré kombinovat suché krmení s něčím vlhkým, jako jsou například masové konzervy či kapsičky. 

V naší nabídce najdete prémiové, superprémiové i holistické granule pro kočky plné vitamínů, minerálů a dalších živin, které vaše kočka potřebuje pro zdraví a prospívání.  

Granule pro psy

Chcete vybrat ty nejlepší granule pro vašeho psa, ale nevíte, jak na to? V naší nabídce najdete granule pro štěňata a juniorní psy, granule pro dospělé psy i granule pro seniorní psy.

Čeho si ve složení granulí všímat?

- Sledujte obsah bílkovin (maso, rybí moučka, vaječná bílkovina a bílkoviny rostlinného původu (batáty, brambory, hrách)). Pokud pejskovi nepřidáváte maso čerstvé, v kapsičkách nebo konzervách, na prvním místě složení granulí by mělo být maso (pokud je udáváno v čerstvém stavu, je potřeba počítat s tím, že jeho obsah bude po odečtení vody nižší). 

- Dalším důležitým bodem ve složení granulí pro psy je kloubní výživa (tzv. chondroprotetika), pokud je ale přeci jen nenajdete v granulích, je možné klouby vašeho pejska vyživovat i doplňky stravy. 

- Probiotika jsou potřeba pro udržení zdravé střevní mikroflóry vašeho pejska. Pokud má váš pejsek problémy se zažíváním, pořiďte mu granule bez lepku

Množství sacharidů v granulích pro psy závisí na zdraví a aktivitě vašeho pejska, pokud bude mít sacharidů nadbytek, uloží se mu v těle, stejně jako je tomu v případě lidí do tukových zásob. Pokud jich bude naopak málo, je potřeba zvýšit příjem bílkovin (jinak si je tělo bude brát samo ze sebe). Sacharidy v granulích jsou v rýži, ovsi, ječmeni, pšenici, kukuřici a bramborách. 

Naše nabídka je plná těch nejlepších granulí pro každého pejska.